Goobay USB 2.0 Cable USB-C male - USB-A 60W Λευκό 1m 74530
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Goobay
- Model: 1172236
- SKU: 74530
- EAN: 4040849745300
3.90€
Ex Tax: 3.90€
• Ανθεκτικό καλώδιο φόρτισης και δεδομένων με καλώδιο σιλικόνης με πλεκτή υφασμάτινη επένδυση για μέγιστη ευελιξία και αποτελεσματική προστασία του καλωδίου
• Το καλώδιο παρέχει εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση έως 60W και μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας έως και 480 Mbit/s
• Οι ενισχυμένοι μεταλλικοί σύνδεσμοι με προστασία λυγίσματος έχουν σχεδιαστεί για περισσότερους από 10.000 κύκλους κάμψης, καθιστώντας το καλώδιο εξαιρετικά ανθεκτικό
• Το πλεκτό, ανθεκτικό υφασμάτινο κάλυμμα έχει ευχάριστη αίσθηση και είναι απαλό σε ευαίσθητες επιφάνειες
• Είναι συμβατό με smartphone, tablet ή φορητούς υπολογιστές κοινών κατασκευαστών και υποστηρίζει επίσης τη λειτουργία φόρτισης του Apple MacBook
| Specifications | |
| Ampere | 3 A |
| Watt | 60 W |
| Ακροδέκτης B | USB-A |
| Κατασκευαστής | Apple |
| Μήκος | 1 m |
| Πρότυπο USB | USB 2.0 |
| Τεχνολογίες Φόρτισης | - |
| Τύπος | Regular |
| Χρώμα | Λευκό |