- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fortron
- Model: 1173726
- SKU: POC0000240
- EAN: 4711498480408
Το FSP/Fortron S110 είναι ένα πρακτικό και κομψό κουτί υπολογιστή σε μαύρο χρώμα, ιδανικό για τους χρήστες που επιθυμούν ευέλικτες λύσεις στον υπολογιστή τους. Με μέγεθος Mini Tower, προσφέρει έναν συμπαγή σχεδιασμό που μπορεί να τοποθετηθεί εύκολα σε περιορισμένους χώρους.
Η συμβατότητά του με μητρικές Micro ATX εξασφαλίζει εύκολη εγκατάσταση και είναι ιδανικό για εσωτερικές αναβαθμίσεις ή δημιουργία νέων συστημάτων. Επιπλέον, η συνδεσιμότητα USB 3.0 επιτρέπει γρήγορη μεταφορά δεδομένων, ενώ οι προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες διασφαλίζουν την απαραίτητη ψύξη για τη διατήρηση της απόδοσης.
Για τους gamers ή τους χρήστες που απαιτούν περισσότερη ισχύ, το FSP/Fortron S110 υποστηρίζει κάρτες γραφικών με μέγιστο μήκος έως 285 χιλιοστά και ψύκτρες επεξεργαστών με ύψος έως 160 χιλιοστά, προσφέροντας τη δυνατότητα για ισχυρές αναβαθμίσεις στον υπολογιστή σας.
| Specifications | |
| Airflow | Όχι |
| Gaming | Όχι |
| Home & Office | Ναι |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 350 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5'' | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5'' | 2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Πίσω |
| Κάτω Θέσεις | 2 |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 285 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 160 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | - |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 200 mm |
| Πρόσθετα | Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Ύψος | 382 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |