Einhell CC-IW 950/1 Μπουλονόκλειδο Ρεύματος 950W με Υποδοχή 1/2"
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1174140
- SKU: 4259951
- EAN: 4006825635829
72.87€
Ex Tax: 72.87€
Μπουλονόκλειδο EINHELL CC-IW 950 με ισχύ 950W.
- Ικανότητα 450 Nm.
- Στροφές: 2300 min-1.
- Βάρος: 3.4 kg.
- Συμπεριλαμβάνει καστάνια 17, 19, 21 & 22 mm.
- Τάση: 230 - 240 V ~ 50 Hz.
| Specifications | |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 3,4 kg |
| Ενσωματωμένο Φως | Όχι |
| Ηλεκτρικό Φρένο | Όχι |
| Ηλεκτρονικό Φρένο | Όχι |
| Ισχύς | 950 W |
| Λιθίου | Όχι |
| Μέγιστη Ροπή | 450 Nm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 2300 rpm |
| Μέγιστος Αριθμός Κρούσεων | - |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Περιεχόμενα Kit | - |
| Ρύθμιση Ροπής | Όχι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Υποδοχή | 1/2" |
| Φρένο Άξονα | Όχι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |