Einhell TE-AG 18/115 Li Kit Τροχός 115mm Μπαταρίας 1x3Ah
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1174148
- SKU: 4431119
- EAN: 4006825629620
161.90€
Ex Tax: 161.90€
Μπαταρία 18V Ιόντων-Λιθίου 3,0 Ah
- Στροφές χωρίς φορτίο: 8.500 min-1
- Διάμετρος δίσκου: 115 mm
- Μέγιστο βάθος κοπής: 28 mm
- Χρόνος φόρτισης: 1 ώρα
- Γραμμωτός κωδικός: 4006825629620
- Βάρος καθαρό/μικτό: 1,65/4,7 kg
- Διαστάσεις (mm): 350 x 330 x 110
| Specifications | |
| Ah | 3 Ah |
| Brushless | Όχι |
| Soft Start | Ναι |
| Volt | 18 V |
| Αλλαγή Δίσκου Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Αριθμός Μπαταριών | 1 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Βάρος (Καθαρό) | 1590 gr |
| Βάρος (με Μπαταρία Συσκευασίας) | 7000 gr |
| Λιθίου | Ναι |
| Με Φρένο | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 115 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 8500 rpm |
| Ρύθμιση Προφυλακτήρα Χωρίς Κλειδί | Ναι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |