Einhell TC-JS 18/70 Li Σέγα 18V 1x2.5Ah
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1174172
- SKU: 4321280
- EAN: 4006825679519
68.53€
Ex Tax: 68.53€
Με μια ματιά
Σέγα της εταιρείας Einhell, με μπαταρία λιθίου 18V χωρητικότητας 2.5Ah. Χρησιμοποιείται για κοπές με μεγάλη ακρίβεια σε υλικά όπως το ξύλο, το μέταλλο και το αλουμίνιο και λόγω του χαμηλού βάρους της (2.12Kg) μπορεί να χρησιμοποιηθεί με το ένα χέρι. Έχει δυνατότητα προσαρμογής της ταχύτητας έως 2700rpm. H αλλαγή της λάμας γίνεται χωρίς βοηθητικά εργαλεία για ταχύτερες και πιο εύκολες εναλλαγές. Μπορεί να κόψει ξύλο μέχρι 70mm και μέταλλο μέχρι 8mm.
Δυνατότητες & Λειτουργίες
- Πολύ ομαλή λειτουργία για κοπή ακριβείας
- Ηλεκτρονικά συστήματα ταχύτητας για προσαρμογή στο υλικό
- Λειτουργία διαδρομής εκκρεμούς για γρήγορη πρόοδο του πριονίσματος
- Αλλαγή πριονόλαμας χωρίς εργαλεία
- Λειτουργία εκτόξευσης σκόνης για καλύτερη ορατότητα
Περιλαμβάνει
- Συμπεριλαμβάνεται 1 x μπαταρία Power X-Change 2,5 Ah και φορτιστής
- Συμπεριλαμβάνεται διακόπτης ροκανιδιών για κοπή χωρίς σχισίματα
- Συμπεριλαμβάνεται αναρρόφηση σκόνης για καθαρό χώρο εργασίας
- Εξάγωνο κλειδί για ρύθμιση της γωνίας κοπής έως 45°
| Specifications | |
| Ah | 2,5 Ah |
| Led | Όχι |
| Volt | 18 V |
| Αριθμός Μπαταριών | 1 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 2,12 kg |
| Είδος | Σέγα |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Ναι |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Ναι |
| Λιθίου | Ναι |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 2700 rpm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 8 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 70 mm |
| Περιεχόμενα Κιτ | 1x2.5Ah |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Λάμας | T (T-Shank) |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |