LG Smart Τηλεόραση 55" 4K UHD LED AI UA75 HDR (2025) 55UA75006LA
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: LG Electronics
- Model: 1156267
- SKU: 55UA75006LA.AEUD
- EAN: 8806096406687
427.55€
Ex Tax: 427.55€
Η AI UA75 σειρά της LG ξεχωρίζει για την εκπληκτική ποιότητα εικόνας 4K με υποστήριξη HDR10 Pro, που προσφέρει ζωντανά χρώματα και λεπτομέρειες. Ο επεξεργαστής alpha 7 4K AI Processor Gen8 αναλαμβάνει την αναβάθμιση της εικόνας και του ήχου surround, εξασφαλίζοντας βελτιωμένη απόδοση και καθαρότητα σε κάθε σκηνή.
| Specifications | |
| AirPlay | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Chromecast Built-In | Ναι |
| Digital Audio Optical | Ναι |
| Ethernet | Ναι |
| HbbTV | Όχι |
| Headphones | Όχι |
| Hotel Mode | Όχι |
| Local Dimming | Όχι |
| Media Player | Ναι |
| Miracast | Όχι |
| Screen Mirroring | Όχι |
| Vesa Mount | 300 x 200 mm |
| VRR | Ναι |
| Wi-Fi | Ναι |
| Βάρος | 11,5 kg |
| Δέκτης | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Διαγώνιος | 55 " |
| Εγγραφή PVR | Όχι |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Ευκρίνεια | 4K Ultra HD |
| Ισχύς | 20 W |
| Κανάλια | Stereo |
| Λογισμικό | WebOS |
| Πάχος | 230 mm |
| Πλάτος | 1236 mm |
| Πλήθος HDMI 2.1 | - |
| Πλήθος USB | 1 |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 50/60 Hz |
| Σύνολο Θυρών HDMI | 3 |
| Τύποι HDR | HDR10, HLG, AI Upscaling |
| Τύπος Panel | Direct LED |
| Υποστηριζόμενες Εφαρμογές | Netflix, Youtube, Apple TV, DisneyPlus, Prime Video, Cosmote TV, Eon, Ant1+, Ertflix, Cinobo, Spotify |
| Ύψος | 780 mm |
| Φωνητικές Εντολές | Ναι |