LG Φούρνος Μικροκυμάτων με Grill 30lt Μαύρος
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: LG Electronics
- Model: 1139258
- SKU: MH7032JAS
- EAN: 8806084345028
117.77€
Ex Tax: 117.77€
Φούρνος Μικροκυμάτων με Γκριλ LG MH7032JAS
- Ικανότητα: 30 L
- Ικανότητα: 900 W
- Χρώμα: Μαύρο
- Τύπος: Φούρνος Μικροκυμάτων με Γκριλ
- Ενσωματωμένη οθόνη
- Λειτουργία ξεπαγώματος
| Specifications | |
| Inverter | Όχι |
| Retro | Όχι |
| Αυτόματα Προγράμματα | Όχι |
| Βάθος | 41,5 cm |
| Επίπεδα Ισχύος | 5 |
| Ισχύς Μικροκυμάτων | 900 W |
| Κωδικός Προϊόντος | MH7032JAS |
| Λειτουργία Grill | Ναι |
| Λειτουργία Αέρα | Όχι |
| Λειτουργία Ξεπαγώματος | Ναι |
| Μαγείρεμα με Ατμό | Όχι |
| Πλάτος | 50,8 cm |
| Τοποθέτηση | Ελεύθερος |
| Τύπος Λειτουργίας | Ψηφιακός |
| Ύψος | 28,9 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 30 lt |