- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Motorola
- Model: 1178472
- SKU: PB980011SE
- EAN: 0840493601700
Smartphone εξελιγμένου επιπέδου
Απολαύστε τη μεγαλύτερη οθόνη 6,88 ιντσών του moto g μέχρι στιγμής με βελτιωμένη φωτεινότητα για προβολή σε οποιοδήποτε φωτισμό, με καθηλωτικά στερεοφωνικά ηχεία με 2 φορές πιο ισχυρό μπάσο και Dolby Atmos, και ομαλό multitasking με έως και 12 GB μνήμης RAM χρησιμοποιώντας το RAM Boost. Απαθανατίστε την κάθε στιγμή με κάμερα 50 MP και χρήση τεχνητής νοημοσύνης και εργαλεία επεξεργασίας Google Photos. Επιπλέον, μένετε ήσυχοι με προστασία IP64, Corning Gorilla Glass 3 και κορυφαίο φινίρισμα από vegan δέρμα. Το Circle to Search με την Google και μπαταρία 2 ημερών σάς επιτρέπουν να κάνετε περισσότερα, με τον δικό σας τρόπο.
Εξαιρετικά αποδοτικό multitasking
Απολαύστε ομαλό, αποτελεσματικό multitasking με έως και 12GB μνήμης RAM, ενισχυμένη με το RAM Boost για να σας δώσει επιπλέον ισχύ για να εναλλάσσετε εύκολα μεταξύ εφαρμογών όποτε το χρειάζεστε. Επιπλέον, μοιραστείτε περιεχόμενο ή πραγματοποιήστε γρήγορες, ασφαλείς πληρωμές εν κινήσει με το ενσωματωμένο NFC.
Τεχνητή νοημοσύνη που βλέπει μπροστά
Βρείτε αμέσως αυτό που ψάχνετε χρησιμοποιώντας το Circle to Search με την Google: απλώς κυκλώστε το, επισημάνετε, γράψτε ή αγγίξτε. Επιπλέον, ολοκληρώστε τις εργασίες σας γρηγορότερα με το Google Gemini, τον προσωπικό σας βοηθό τεχνητής νοημοσύνης, προεγκατεστημένο και έτοιμο να σας βοηθήσει.
Πιο φωτεινές φωτογραφίες, πιο έξυπνα εργαλεία
Πραγματοποιήστε πιο ευκρινείς και φωτεινές λήψεις χρησιμοποιώντας ένα προηγμένο σύστημα κάμερας 50 MP Quad Pixel. Χρησιμοποιήστε λειτουργίες που υποστηρίζονται από τεχνητή νοημοσύνη για να ενισχύσετε αυτόματα την ποιότητα των πορτρέτων και των φωτογραφιών σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού. Τα ενσωματωμένα εργαλεία επεξεργασίας Google Photos διευκολύνουν την ενίσχυση και την εξατομίκευση των λήψεών σας.
| Specifications | |
| Card Slot | Ναι |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| NFC | Όχι |
| RAM | 4 GB |
| SIM | Dual |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Proximity |
| Ανάλυση | 1640 x 720 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Βάρος | 194 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2 GHz |
| Ισχύς Φόρτισης | 10 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 6,88 " |
| Μήκος | 171,4 mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Πάχος | 8,3 mm |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Θήκη Προστασίας, Καλώδιο Φόρτισης |
| Πίσω Κάμερα | Μονή |
| Πλάτος | 77,5 mm |
| Προστασία | Dust Resistant |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 2+6 |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος | IPS |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 8MP |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Χωρητικότητα | 5200 mAh |