Einhell TE-AG 18 Li Τροχός 115mm Μπαταρίας 18V Solo
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 419053
- SKU: 4431110
- EAN: 4006825602593
49.08€
Ex Tax: 49.08€
Γωνιακός τροχός της εταιρείας Einhell, με λειτουργία μπαταρίας λιθίου 18V (δεν περιλαμβάνεται). Δέχεται δίσκους με διάμετρο έως και 115mm, έτσι καλύπτει ικανοποιητικά τις περισσότερες ερασιτεχνικές και επαγγελματικές εργασίες καθώς μπορεί να κόψει σε βάθος έως 3 εκατοστά. Στη συσκευασία περιλαμβάνεται η χειρολαβή.
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| Soft Start | Ναι |
| Volt | 18 V |
| Αλλαγή Δίσκου Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Αριθμός Μπαταριών | 0 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 1210 gr |
| Βάρος (με Μπαταρία Συσκευασίας) | 1210 gr |
| Λιθίου | Ναι |
| Με Φρένο | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 115 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 8500 rpm |
| Ρύθμιση Προφυλακτήρα Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |