Gardena C2030 Duo Plus Προγραμματιστής Ποτίσματος Μπαταρίας 2 Στάσεων 1τμχ
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 378639
- SKU: 01874-20
- EAN: 4078500187404
88.76€
Ex Tax: 88.76€
Προγραμματιστής αυτόματου ποτίσματος Gardena 1874 C2030 Duoplus. Με 2 διαφορετικές και ανεξάρτητες εξόδους μπορείτε για πότισμα δυο διαφορετικών περιοχών του κήπου ή του μπαλκονιού.
| Specifications | |
| Εβδομαδιαίος Προγραμματισμός | Όχι |
| Έξοδοι | 2 |
| Επεκτάσιμος | Όχι |
| Κυκλικός Προγραμματισμός | Ναι |
| Λειτουργία | Μπαταρίας |
| Με Ηλεκτροβάνα | Όχι |
| Μέγιστη Πίεση | 12 bar |
| Σπείρωμα Σύνδεσης | 3/4" |
| Στάσεις | 2 |
| Σύνδεση με Αισθητήρα Βροχής | Ναι |
| Τύπος Μπαταρίας | 9V |
| Χειροκίνητο Πότισμα | Όχι |
| Χρονοκαθυστέρηση | Όχι |
| Ωριαίος Προγραμματισμός | Ναι |