- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 1012068
- SKU: 04022-20
- EAN: 4078500005074
Διασκεδαστική εργασία
Χάρη στην τεχνολογία κοπής χωρίς επαφή που εφαρμόζεται στην χειροκίνητη μηχανή γκαζόν τύπου τυμπάνου, όπου η κοπή και η κάτω λεπίδα δεν αγγίζονται, η διαδικασία κοπής είναι εξαιρετικά ήσυχη. Αυτό διασφαλίζει εύκολη και ευχάριστη ώθηση.
Εύκολη μεταφορά
Η ειδικά διαμορφωμένη λαβή διευκολύνει τη μεταφορά της μηχανής γκαζόν.
Απλή ρύθμιση ύψους κοπής
Το ύψος κοπής ρυθμίζεται σε 4 επίπεδα και μπορεί να διαβαστεί στη σκόνη και από τις δύο πλευρές.
Εύκολη манεργοσία και άνετη λαβή
Τα μεγάλα ελαστικά διευκολύνουν την манεργοσία και εξασφαλίζουν καλή πρόσφυση στο γκαζόν.
Εξοικονόμηση χώρου
Η λαβή της χειροκίνητης μηχανής γκαζόν τύπου τυμπάνου μπορεί να αποσπαστεί, διευκολύνοντας τη μεταφορά της και επιτρέποντας την εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| Αυτοκινούμενο | Όχι |
| Βάρος | 9,4 kg |
| Ελάχιστο Ύψος Κοπής | 12 mm |
| Μέγιστη Επιφάνεια Κάλυψης Έκτασης | 250 m² |
| Μέγιστο Ύψος Κοπής | 42 mm |
| Πλάτος Κοπής | 40 cm |
| Τροφοδοσία | Χειρός |
| Τύπος | Μηχανή Γκαζόν |