Gardena Classic Λάστιχο Ποτίσματος 3/4" 50m
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 01012275
- SKU: 18025-20
- EAN: 4078500002325
91.56€
Ex Tax: 91.56€
Κλασικός σωλήνας κήπου 3/4" 50m (18025-20)
Ο εύκαμπτος σωλήνας κήπου GARDENA Classic είναι ανθεκτικός στην πίεση λειτουργίας του νερού και στην παραμόρφωση. Δεν περιέχει τοξικές φθαλικές ενώσεις ή βαρέα μέταλλα. Είναι επίσης ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία. Συνδυάζεται με άλλα αυθεντικά στοιχεία του συστήματος GARDENA, καθιστώντας τον ιδανικό για άνετη και ευέλικτη χρήση στον κήπο.
- Πίεση διάρρηξης έως 22 bar
- Μήκος: 50 m
- Εφαρμογή: Για νερό
- Τύμπανο: Χωρίς τύμπανο
- Μέγεθος: 3/4"
| Specifications | |
| Αnti-twist | Όχι |
| Διάμετρος | 3/4 " |
| Εκτοξευτήρας | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 18025-20 |
| με Βάση | Όχι |
| Μήκος | 50 m |
| Πίεση | 22 bar |
| Πιστόλι | Όχι |
| Προστασία UV | Όχι |
| Σετ | Όχι |
| Σύνδεσμος βρύσης | Όχι |
| Τύπος | Ποτίσματος |