Gardena Comfort Flex Λάστιχο Ποτίσματος 1/2" 15m
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 1012276
- SKU: 18031-20
- EAN: 4078500001687
24.25€
Ex Tax: 24.25€
Λάστιχο ποτίσματος 15m Flex Comfort 13mm 1/2 με τεχνολογία Power Grip είναι ευέλικτο και εύκολο στο χειρισμό. Δεν μπλέκεται σε κόμπους και δεν τσακίζει. Ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία.
| Specifications | |
| Αnti-twist | Όχι |
| Διάμετρος | 1/2 " |
| Εκτοξευτήρας | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 18031-20 |
| με Βάση | Όχι |
| Μήκος | 15 m |
| Πίεση | 25 bar |
| Πιστόλι | Όχι |
| Προστασία UV | Όχι |
| Σετ | Όχι |
| Σύνδεσμος βρύσης | Ναι |
| Τύπος | Ποτίσματος |