Gardena Comfort HighFLEX Λάστιχο Ποτίσματος 3/4" 50m
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 1012297
- SKU: 18085-20
- EAN: 4078500002059
123.83€
Ex Tax: 123.83€
Λάστιχο Ποτίσματος Gardena Comfort High Flex Ø 19 mm.
Χαρακτηριστικά:
- Μήκος: 50 μέτρα
- Διάμετρος: Ø 19 mm
| Specifications | |
| Αnti-twist | Όχι |
| Διάμετρος | 3/4 " |
| Εκτοξευτήρας | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 18085-20 |
| με Βάση | Όχι |
| Μήκος | 50 m |
| Πίεση | 30 bar |
| Πιστόλι | Όχι |
| Προστασία UV | Όχι |
| Σετ | Όχι |
| Σύνδεσμος βρύσης | Ναι |
| Τύπος | Ποτίσματος |