Silverstone Sugo SST-SG13WB-Q Cube Κουτί Υπολογιστή Λευκό
- Stock: In Stock
- Brand: Silverstone Technology
- Model: 1012814
- SKU: SST-SG13WB-Q
- EAN: 4710007222355
60.98€
Ex Tax: 60.98€
Σχέδιο:
Τύπος μορφής: Mini-Tower
Τύπος: PC
Υλικό: Plastic, Steel
Χρώμα προϊόντος: Black, White
Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής μητρικής πλακέτας:
- Mini-ATX
- Mini-DTX
Αριθμός βάσεων:
- 3,5 ιντσών: 1
- 2,5 ιντσών: 1
Αριθμός εσωτερικών θέσεων:
- 3,5 ιντσών: 1
Αριθμός υποδοχών επέκτασης: 2
Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU: 61mm
Μέγιστο μήκος PSU: 150mm
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:
Περιλαμβάνεται τροφοδοτικό: OXI
Συνδεσιμότητα:
- Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Τύπος-Α: 2
Ψύξη:
- Μέγιστοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 1
- Υποστηριζόμενες διάμετροι εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 120, 140mm
Μέσα Αποθήκευσης:
- Υποστηριζόμενα μεγέθη μονάδας σκληρού δίσκου: 2.5, 3.5"
Βάρος και διαστάσεις:
- Πλάτος: 225mm
- Βάθος: 285mm
- Ύψος: 181mm
- Βάρος: 2430g
| Specifications | |
| Gaming | Όχι |
| Βάθος | 285 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5'' | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5'' | 1 |
| Θέση Ψυγείου | Μπροστά |
| Μέγεθος | Cube |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 266 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 61 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 222 mm |
| Συμβατές Μητρικές | Mini DTX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.0 |
| Ύψος | 181 mm |
| Χρώμα | Λευκό |