Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 125mm
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Knipex
- Model: 1013643
- SKU: 1680125SB
- EAN: 4003773040828
22.12€
Ex Tax: 22.12€
Για το ξεχώρισμα και την απογύμνωση όλων των κοινών στρογγυλών και ανθεκτικών στην υγρασία καλωδίων εγκατάστασης με διάμετρο 8.0 - 13.0 mm. Ιδανικό για απογύμνωση σε κουτιά διακλαδώσεων και πίνακες. Με ελατήριο ανοίγματος και θέση κλειδώματος.
| Specifications | |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 8 mm |
| Κωδικός Προϊόντος | 16 80 125 SB |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Μήκος | 125 mm |
| Τύπος | Κουτί |