Gardena Μονοφασική
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 1015002
- SKU: 19080-20
- EAN: 4078500022538
448.13€
Ex Tax: 448.13€
Για την έξυπνη παροχή νερού για το σπίτι και τον κήπο.
Η Smart System Αντλία 5000/5 της GARDENA μπορεί να χρησιμοποιηθεί:
- Για οικιακή παροχή νερού
- Για την τροφοδοσία της τουαλέτας
- Για το πλυντήριο
- Ως αντλία κήπου, ελεγχόμενη από χρονοδιακόπτη
| Specifications | |
| Αυτόματης Αναρρόφησης | Όχι |
| Ισχύς | 1300 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 19080-20 |
| Μανομετρικό Ύψος | 50 m |
| Πίεση | 5 bar |
| Πυρόσβεσης | Όχι |
| Σετ | Όχι |
| Τάση | Μονοφασική |
| Τοποθέτηση | Οριζόντια |
| Τροφοδοσία | 12V |
| Φυγοκεντρική | Όχι |