Einhell RG-DP 4525 Μονοφασική Αντλία Ακαθάρτων / Λυμάτων 0.55hp 4170710
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 01015352
- SKU: 4170710
- EAN: 4006825572339
70.24€
Ex Tax: 70.24€
Χαρακτηριστικά
- Ορθή χρήση: Garden
- Χρώμα προϊόντος: Red
- Μέγιστο μανομετρικό ύψος: 8m
- Ρυθμός ροής: 10000l/h
- Ισχύς: 390W
- Τάση εισόδου: AC230V
- Συχνότητα εισόδου: AC50Hz
- Βάρος: 5400g
- Θύρα αναρρόφησης: 1 1/2"
- Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: 35°C
| Specifications | |
| Aνοξείδωτη | Όχι |
| Vortex | Όχι |
| Βάθος Βύθισης Αντλίας | 8 m |
| Ιπποδύναμη | 0,55 hp |
| Ισχύς | 412,5 W |
| με Κοπτήρες | Όχι |
| Μέγιστο Μανομετρικό Ύψος | 8 m |
| Μήκος Kαλωδίου | 10 m |
| Σετ | Όχι |
| Στόμιο Εξαγωγής | 1 1/2" |
| Τάση | Μονοφασική |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τύπος | Ακαθάρτων / Λυμάτων |
| Φλοτέρ | Όχι |