Einhell GC-GP 6538 Ηλεκτρική Αντλία Επιφάνειας 650W Μονοφασική
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 01015358
- SKU: 4180280
- EAN: 4006825603477
54.29€
Ex Tax: 54.29€
Χαρακτηριστικά
- Ορθή χρήση: Water-supply
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρο, Κόκκινο, Ασημί
- Μέγιστη πίεση λειτουργίας: 3.6 μπαρ
- Ρυθμός ροής: 3800 l/h
- Μέγιστο ύψος αναρρόφησης: 8 m
- Κεφαλή αποστολής: 36 m
- Ικανότητα: 650 W
- Τάση εισόδου: AC 220-240V
- Συχνότητα εισόδου: AC 50Hz
- Βάρος: 6150 g
- Διαστάσεις: 200 x 365 x 220 mm
- Λαβές μεταφοράς: ΝΑΙ
| Specifications | |
| Αυτόματης Αναρρόφησης | Όχι |
| Ισχύς | 650 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 4180280 |
| Μανομετρικό Ύψος | 36 m |
| Πίεση | 3,6 bar |
| Πυρόσβεσης | Όχι |
| Σετ | Όχι |
| Τάση | Μονοφασική |
| Τοποθέτηση | Οριζόντια |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρική |
| Φυγοκεντρική | Όχι |