Gardena Classic Λάστιχο Ποτίσματος 1/2" 1.5m
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 1017302
- SKU: 18011-20
- EAN: 4078500034715
13.88€
Ex Tax: 13.88€
Με το σετ σύνδεσης GARDENA, μπορείτε να συνδέσετε ένα καρότσι λάστιχου ή καρούλι σε μια πηγή νερού.
- Μήκος καλωδίου: 1,5 m
- Διάμετρος λάστιχου: 13 mm
- Σετ με σωλήνα και εξαρτήματα: Ναι
- Μέγιστη πίεση: 22 bar
- Τύπος: Συστήματα άρδευσης
| Specifications | |
| Αnti-twist | Όχι |
| Διάμετρος | 1/2 " |
| Εκτοξευτήρας | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 18011-20 |
| με Βάση | Όχι |
| Μήκος | 1,5 m |
| Πίεση | 22 bar |
| Πιστόλι | Όχι |
| Προστασία UV | Όχι |
| Σετ | Όχι |
| Σύνδεσμος βρύσης | Ναι |
| Τύπος | Ποτίσματος |