Lego Παιδικό Κουτί Αποθήκευσης από Πλαστικό 4-Stud Κίτρινο 25x25x18cm
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Room Copenhagen
- Model: 1018385
- SKU: 40031732
- EAN: 5706773400324
22.56€
Ex Tax: 22.56€
Τα κουτιά αποθήκευσης LEGO® αποτελούν μια διασκεδαστική και πρακτική λύση για το παιδικό δωμάτιο, το γραφείο, την κουζίνα, το σαλόνι ή το μπάνιο.
Όπως ακριβώς τα κλασσικά LEGO® τουβλάκια, έτσι και τα κουτιά αποθήκευσης έχουν τη δυνατότητα να στοιβάζονται με διάφορους τρόπους!
Χρησιμοποιήστε τα για να αποθηκεύσετε:
- Παιχνίδια
- Μικροαντικείμενα
- Στυλό
- Χαρτί
- Προϊόντα περιποίησης
- Μπισκότα
Τα κουτιά αποθήκευσης LEGO® είναι διαθέσιμα σε πολλά χρώματα και μεγέθη.
| Specifications | |
| Είδος | Κουτί |
| Θέμα | Lego |
| Μήκος | 25 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Πτυσσόμενο | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 18 cm |
| Χρώμα | Κίτρινο |