Einhell GC-EL 3000 E Φυσητήρας / Απορροφητήρας Χειρός Ηλεκτρικός 3000W με Ρύθμιση Έντασης & Μέγιστη Ταχύτητα Αέρα 300km/h
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 01019402
- SKU: 3433320
- EAN: 4006825629651
75.45€
Ex Tax: 75.45€
Φυσητήρας χειρός ηλεκτρικός με ρυθμιζόμενο ιμάντα ανάρτησης και μεγάλο σωλήνα αναρρόφησης. Διαθέτει 2 ρόδες ρυθμιζόμενες σε ύψος, και διακόπτη επιλογής αναρρόφησης/φυσήματος.
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Ακροφύσιο | Όχι |
| Αναρρόφηση | Ναι |
| Βάρος | 3 kg |
| Δυνατότητα Θρυμματισμού | Ναι |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 102,5 dB |
| Ιμάντας Ώμου | Ναι |
| Ισχύς | 3000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 3433320 |
| Λόγος Θρυμματισμού | 15:1 |
| Με Ροδάκια | Ναι |
| με Ρύθμιση Έντασης | Ναι |
| Όγκος Παροχής Αέρα | 840 m³/h |
| Σάκος Συλλογής | Ναι |
| Σύστημα Αντιδόνησης | Όχι |
| Ταχύτητα Αέρα | 300 km/h |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τύπος | Χειρός |
| Χωρητικότητα Σάκου | 45 lt |