Einhell GE-SP 4390 N-A LL ECO Μονοφασική Αντλία Πηγαδιού / Ομβρίων Υδάτων 0.57hp 4171440
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1019410
- SKU: 4171440
- EAN: 4006825622263
104.52€
Ex Tax: 104.52€
Χαρακτηριστικά
- Ορθή χρήση: Water-supply
- Κατάλληλο για χρήση σε εξωτερικούς χώρους: ΝΑΙ
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρο, Κόκκινο
- Υλικό περιβλήματος: Πλαστικό, Ανοξείδωτο ατσάλι
- Τύπος προϊόντος: External water pump
Απόδοση
- Μέγιστο μανομετρικό ύψος: 8m
- Ρυθμός ροής: 9000l/h
Διαχείρηση ενέργειας
- Ισχύς: 430W
- Τύπος πηγής ρεύματος: AC
- Τάση εισόδου AC: 230V
- Συχνότητα εισόδου AC: 50Hz
- Τύπος καλωδίου τροφοδοσίας: H05RN-F
Βάρος και διαστάσεις
- Πλάτος: 230mm
- Βάθος: 250mm
- Ύψος: 360mm
- Βάρος: 4900g
- Βάρος πακέτου: 6500g
Εργονομία
- Λαβή(ες) μεταφοράς: ΝΑΙ
Συνδεσιμότητα
- Μήκος καλωδίου: 10m
| Specifications | |
| Aνοξείδωτη | Ναι |
| Vortex | Όχι |
| Βάθος Βύθισης Αντλίας | 7 m |
| Ιπποδύναμη | 0,57 hp |
| Ισχύς | 427,5 W |
| με Κοπτήρες | Όχι |
| Μέγιστη Αποδοση | 9 m³/h |
| Μέγιστο Μανομετρικό Ύψος | 8 m |
| Μέγιστο Μέγεθος Σωματιδίων | 1 mm |
| Μήκος Kαλωδίου | 10 m |
| Σετ | Όχι |
| Στόμιο Εξαγωγής | 1 1/2" |
| Τάση | Μονοφασική |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τύπος | Πηγαδιού, Ομβρίων Υδάτων |
| Φλοτέρ | Όχι |