Neff Πλάκα Ψησίματος Πίτσας με Κεραμική Λεία Επιφάνεια 37.5x33x2.5εκ.
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Neff
- Model: 1121991
- SKU: Z1913X0
- EAN: 4242004099154
114.07€
Ex Tax: 114.07€
- Κεραμική πέτρα ψησίματος και ξύλινη σπάτουλα.
- Ιδανική για το ψήσιμο του ψωμιού, πίτσα και κατεψυγμένα.
| Specifications | |
| Αντικολλητική | Όχι |
| Διπλής Όψης | Όχι |
| Επιφάνεια Ψησίματος | Λεία |
| Μήκος | 37,5 cm |
| Πίτσας | Ναι |
| Πλάτος | 33 cm |
| Υλικό | Κεραμική |
| Ύψος | 2,5 cm |