Lenovo ThinkPad 3-In-1 Case Τσάντα Ώμου / Χειρός για Laptop 14.1" σε Μαύρο χρώμα
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Lenovo
- Model: 1024314
- SKU: 4X40H57287
- EAN: 0889561757260
30.91€
Ex Tax: 30.91€
Τσάντα Notebook Lenovo ThinkPad 3-in-1 Black 4X40E77328, για laptops έως και 14''.
| Specifications | |
| Anti-theft | Όχι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Βάθος | 8,5 cm |
| με Θύρα USB | Όχι |
| Μέγιστη Διάσταση | 14,1 " |
| Μήκος | 38 cm |
| Τύπος | Ώμου / Χειρός |
| Υλικό | Ύφασμα |
| Ύψος | 29,5 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |