Globo Κρεμαστή Κούνια Φωλιά με Μαξιλάρι Ξύλινη Anthracite Αντοχής έως 120kg Μ121xΠ69xΥ118cm
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Amazonas
- Model: 1024783
- SKU: AZ-2030808
- EAN: 4030454006484
481.99€
Ex Tax: 481.99€
Χαρακτηριστικά
- Τύπος προϊόντος: Hanging egg chair
- Σχεδιασμός προϊόντος: With stand
- Τοποθέτηση: Indoor/Outdoor
- Χρώμα προϊόντος: Black
- Υλικό καθίσματος: Polyester
- Πλάτος: 1210mm
- Βάθος: 690mm
- Ύψος: 1180mm
- Βάρος: 17600g
| Specifications | |
| Αντοχή σε Βάρος | 120 kg |
| Βάθος | 69 cm |
| Θέσεις | Πολυθρόνα |
| με Βάση | Όχι |
| με Μαξιλάρι | Ναι |
| Μήκος | 121 cm |
| Υλικό | Ξύλινη |
| Ύψος | 118 cm |
| Φωλιά | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |