Globo Κρεμαστή Κούνια Φωλιά με Μαξιλάρι Ξύλινη Verde Αντοχής έως 120kg Μ121xΠ69xΥ118cm
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Amazonas
- Model: 1024784
- SKU: AZ-2030814
- EAN: 4030454006927
481.98€
Ex Tax: 481.98€
Χαρακτηριστικά Κούνιας Κήπου & Βεράντας
- Τύπος προϊόντος: Hanging egg chair
- Σχεδιασμός προϊόντος: Με βάθρο
- Τοποθέτηση: Εσωτερικούς/Εξωτερικούς χώρους
- Χρώμα προϊόντος: Πράσινο
- Υλικό καθίσματος: Πολυεστέρας
- Μέγιστο βάρος (χωρητικότητα): 120kg
- Διαστάσεις:
- Πλάτος: 1210mm
- Βάθος: 690mm
- Ύψος: 1180mm
- Βάρος: 17600g
| Specifications | |
| Αντοχή σε Βάρος | 120 kg |
| Βάθος | 69 cm |
| Θέσεις | Πολυθρόνα |
| με Βάση | Όχι |
| με Μαξιλάρι | Ναι |
| Μήκος | 121 cm |
| Υλικό | Ξύλινη |
| Ύψος | 118 cm |
| Φωλιά | Ναι |
| Χρώμα | Καφέ |