Einhell GE-HM 38 S Μηχανή Γκαζόν Χειρός
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 01025780
- SKU: 3414165
- EAN: 4006825609714
87.55€
Ex Tax: 87.55€
Χαρακτηριστικά
- Τύπος: Push lawn mower
- Πλάτος κοπής: 380mm
- Ελάχιστο ύψος κοπής: 13mm
- Μέγιστο ύψος κοπής: 38mm
- Λειτουργία λίπανσης: OXI
- Συνιστώμενη περιοχή γκαζόν: 250m²
- Σύστημα κοπής: Cylinder blades
- Ρύθμιση εκκαθάρισης τομής: NAI
- Αριθμός θέσεων ύψους: 4
- Αριθμός ελασμάτων: 5
- Αριθμός τροχών: 2 τροχός (-οι)
- Διάμετρος μπροστινών τροχών: 220mm
- Χρώμα προϊόντος: Black, Red
- Βάρος: 7700g
- Βάρος πακέτου: 9200g
Διαστάσεις:
- Πλάτος: 455mm
- Βάθος: 550mm
- Ύψος: 270mm
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| Αυτοκινούμενο | Όχι |
| Βάρος | 7,7 kg |
| Ελάχιστο Ύψος Κοπής | 13 mm |
| Μέγιστο Ύψος Κοπής | 38 mm |
| Πλάτος Κοπής | 38 cm |
| Τροφοδοσία | Χειρός |
| Τύπος | Μηχανή Γκαζόν |