Fractal Design Torrent Solid Black Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή Γκρι
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 1026743
- SKU: FD-C-TOR1A-05
- EAN: 7340172702603
154.35€
Ex Tax: 154.35€
Αν είστε παθιασμένοι με την πληροφορική και τα ηλεκτρονικά είδη, το Όλα σε Ένα Fractal Torrent είναι μια εξαιρετική επιλογή.
Συνδέσεις:
- USB-A 3.2
- USB C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Διαστάσεις:
- Διαγώνιος οθόνης: 6,4 cm
Τύπος:
- Gaming
- PC
Χρώμα:
- Μαύρο
Υλικό:
- Χάλυβας
Χαρακτηριστικά:
- Κουμπί λειτουργίας
Θύρες:
- Είσοδος ήχου
- Έξοδος ήχου
Φωτισμός: Πολύχρωμο
Υποδοχές επέκτασης: 7
Τροφοδοσία Ρεύματος: ATX
| Specifications | |
| Gaming | Ναι |
| Βάθος | 544 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5'' | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5'' | 2 |
| Θέση Ψυγείου | Κάτω, Μπροστά |
| Κάτω Θέσεις | 3 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 461 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 188 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 242 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, SSI-CEB, SSI-EEB |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.1, USB-C |
| Ύψος | 530 mm |
| Χρώμα | Γκρι |