Gardena Classic Λάστιχο Ποτίσματος Σετ 1/2" 20m
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 01127295
- SKU: 18005-50
- EAN: 4078500029780
43.11€
Ex Tax: 43.11€
Το λάστιχο Classic της GARDENA, διατηρεί το σχήμα του χάρη στα υψηλής ποιότητας υλικά του, είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς πλαστικοποιητές και βαρέα μέταλλα και φυσικά ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία.
| Specifications | |
| Αnti-twist | Όχι |
| Διάμετρος | 1/2 " |
| Εκτοξευτήρας | Ναι |
| Κωδικός Προϊόντος | 18005-50 |
| με Βάση | Ναι |
| Μήκος | 20 m |
| Πίεση | 22 bar |
| Πιστόλι | Όχι |
| Προστασία UV | Όχι |
| Σετ | Ναι |
| Σύνδεσμος βρύσης | Ναι |
| Τύπος | Ποτίσματος |