Lego Παιδικό Κουτί Αποθήκευσης από Πλαστικό Head Κίτρινο 10x10x11cm
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Room Copenhagen
- Model: 01027265
- SKU: 40331726
- EAN: 5711938033545
8.11€
Ex Tax: 8.11€
Το χαρακτηριστικό κίτρινο κεφάλι της εμβληματικής μίνι φιγούρας LEGO γίνεται κουτί αποθήκευσης! Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να αποθηκεύσετε μικρά τουβλάκια LEGO, άλλα παιχνίδια ή ακόμα και φρούτα!
| Specifications | |
| Είδος | Κουτί |
| Θέμα | Lego |
| Μήκος | 10 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Πτυσσόμενο | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 11 cm |
| Χρώμα | Κίτρινο |