Fractal Design Meshify 2 Compact Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή Μαύρο
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 1028307
- SKU: FD-C-MES2C-01
- EAN: 7340172702320
94.51€
Ex Tax: 94.51€
Fractal Design Meshify 2 Compact
- Τύπος: PC
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρος
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής μητρικής πλακέτας: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής παροχής ενέργειας: ATX
- Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2x 140 mm
- Υποστηριζόμενες διάμετροι εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 120, 140 mm
- Εγκατεστημένοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1x 120 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη μονάδας σκληρού δίσκου: 2.5, 3.5"
- Πλάτος: 210 mm
- Βάθος: 424 mm
- Ύψος: 475 mm
- Υλικό: Steel
- Αριθμός βάσεων 3,5 ιντσών: 2
- Αριθμός βάσεων 2,5 ιντσών: 4
- Αριθμός υποδοχών επέκτασης: 7
- Πλαϊνό παράθυρο: OXI
- Κατάλληλο για Gaming: NAI
- Φίλτρο προστασίας από τη σκόνη: NAI
- Βελτιωμένη διαχείριση καλωδίων: NAI
- Διακόπτης επαναφοράς: NAI
- Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης: NAI
- Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU: 169 mm
- Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών: 360 mm
- Μέγιστο μήκος PSU: 200 mm
- Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Τύπος-Α: 2
- Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Τύπος-C: 1
- Υποδοχές ήχου: NAI
- Υποδοχές εξόδου ήχου: NAI
- Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2x 140 mm
- Μέγιστοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 3
- Εγκατεστημένοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1x 120 mm
- Μέγιστοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1
- Μέγιστοι ανεμιστήρες κορυφής: 2
- Μέγιστοι ανεμιστήρες πυθμένα: 1
- Υποστηριζόμενα μεγέθη εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 280, 360 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη οπίσθιων ανεμιστήρων: 120 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη άνω ανεμιστήρων: 240 mm
- Βάρος: 7700 g
- Πλάτος συσκευασίας: 320 mm
- Βάθος συσκευασίας: 542 mm
- Ύψος συσκευασίας: 554 mm
- Βάρος πακέτου: 9300 g
| Specifications | |
| Gaming | Ναι |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 424 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5'' | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5'' | 4 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά, Πίσω |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 360 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 169 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 210 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0, USB-C |
| Ύψος | 475 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |