Fractal Design Meshify 2 Midi Tower Κουτί Υπολογιστή Μαύρο
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 01028312
- SKU: FD-C-MES2A-01
- EAN: 7340172702429
116.16€
Ex Tax: 116.16€
Χώρος για ευελιξία
Τοποθετήστε έως και έξι συσκευές αποθήκευσης με ένα ρυθμιζόμενο και αφαιρούμενο κλουβί κάτω από το κάλυμμα του τροφοδοτικού και ειδικές βάσεις SSD πίσω από τη μητρικής κάρτα.
Ψύξη
Συνολικά έξι θέσεις ανεμιστήρα επιτρέπουν εκτεταμένη ψύξη αέρα. Δύο ανεμιστήρες Fractal Design Dynamic X2 GP-12 έρχονται προεγκατεστημένοι για μέγιστη ροή αέρα, ελάχιστο θόρυβο και διάρκεια ζωής 100.000 ωρών.
Υποστηρίζει επίσης υδρόψυξη μήκους μέχρι 360 χιλιοστών στο εμπρός μέρος, μέχρι 420 χιλιοστών στο άνω μέρος και 280 χιλιοστών στο κάτω μέρος .
| Specifications | |
| Gaming | Όχι |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 542 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5'' | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5'' | 6 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά, Πίσω |
| Κάτω Θέσεις | 2 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 315 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 185 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 240 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB 3.1, USB-C |
| Ύψος | 474 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |