Fractal Design Meshify 2 Light Tempered Glass Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 1028314
- SKU: FD-C-MES2A-03
- EAN: 7340172702443
135.30€
Ex Tax: 135.30€
Τύπος: Κουτί Μέσος Πύργος ATX Gaming PC
Χρώμα: Μαύρο
Υλικό: Χάλυβας Tempered Glass
Χαρακτηριστικά:
- Κουμπί λειτουργίας
Βάρος: 10,5 kg
Form factor: ATX
Θύρες:
- Είσοδος ήχου
- Έξοδος ήχου
Τροφοδοσία Ρεύματος: ATX
Συνδέσεις:
- USB C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
- USB-A 3.2
| Specifications | |
| Gaming | Όχι |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 240 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5'' | 2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά, Πίσω |
| Κάτω Θέσεις | 2 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 250 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 185 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 542 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.0, USB 3.1, USB-C |
| Ύψος | 474 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |