Neff Συρόμενος Απορροφητήρας 60cm Inox
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Neff
- Model: 1122180
- SKU: D46ED22X1
- EAN: 4242004251118
279.31€
Ex Tax: 279.31€
Μέγιστη Ικανότητα Εξαγωγής: 271 m³/h
Τύπος Εξαγωγής: Ανακυκλούμενος
Εξελιγμένη Κλάση Ρευστοδυναμικής Απόδοσης: B
Τύπος: Εντοιχισμένος
Χρώμα προϊόντος: Ανοξείδωτο Ατσάλι
Ικανότητα Λαμπτήρα: 1.5 W
Τύπος Φίλτρου Λιπών: Αλουμίνιο
Κλάση Ενεργειακής Απόδοσης: A
Ικανότητα Μοτέρ: 70 W
Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 22.2 kWh
Πλάτος: 598 mm
Βάθος: 290 mm
Ύψος (μέγιστο): 20.3 cm
| Specifications | |
| Retro | Όχι |
| Απόδοση Κατακράτησης Λίπους | C |
| Απόδοση Φωτισμού | A |
| Απορροφητική Ισχύς (Boost) | 405 m³/h |
| Απορροφητική Ισχύς (Max) | 271 m³/h |
| Βάθος | 29 cm |
| Είδος | Συρόμενος |
| Ένδειξη Καθαρισμού Φίλτρου | Όχι |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Επίπεδο Θορύβου | 62 dB |
| Κωδικός Προϊόντος | D46ED22X1 |
| Λειτουργία Αέρα | Εξαγωγή ή Ανακύκλωση |
| Λειτουργία Χρονοδιακόπτη | Όχι |
| με 2 Μοτέρ | Όχι |
| Μέση Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 22 kWh/y |
| Πλάτος | 60 cm |
| Ρευστοδυναμική Απόδοση | B |
| Τύπος Φίλτρων | Μεταλλικά |
| Χρώμα | Inox |