Gardena SILENO minimo Ρομποτική Μηχανή Γκαζόν
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 1001979
- SKU: 15202-20
- EAN: 4078500053112
670.77€
Ex Tax: 670.77€
Χαρακτηριστικά
- Τύπος: Robotic lawn mower
- Μέγιστη έκταση γκαζόν: 500m²
- Πλάτος κοπής: 160mm
- Ελάχιστο ύψος κοπής: 20mm
- Μέγιστο ύψος κοπής: 45mm
- Αριθμός ελασμάτων: 3
- Στάθμη ηχητικής πίεσης: 57dB
- Διεθνής Κωδικός Προστασίας (IP): IPX5
- Χρώμα προϊόντος: Blue, Grey
Διαχείρηση ενέργειας
- Πηγή ισχύος: Battery
- Τύπος μπαταρίας: Built-in battery
- Ο χρόνος φόρτισης: 1.25h
- Τεχνολογία μπαταρίας: Lithium-Ion (Li-Ion)
- Κατανάλωση ισχύος ανά μήνα (μέγιστη): 3.5kWh
- Διάρκεια ζωής μπαταρίας (μέγιστη): 65 λεπτά
Βάρος και διαστάσεις
- Πλάτος: 520mm
- Βάθος: 340mm
- Ύψος: 220mm
- Βάρος: 6100g
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| GPS Οριοθέτησης | Όχι |
| LiDAR | Όχι |
| Mobile App | Ναι |
| Αισθητήρας | Όχι |
| Αισθητήρας Βροχής | Ναι |
| Αισθητήρας Εμποδίων | Ναι |
| Αντι-κλεπτική Προστασία | Ναι |
| Αριθμός Μπαταριών | 1 |
| Αυτονομία Λειτουργίας | 70 min |
| Βάρος | 6,1 kg |
| Διάρκεια Φόρτισης | 75 min |
| Ελάχιστο Ύψος Κοπής | 20 mm |
| Ενσωματωμένο GPS | Όχι |
| Επίπεδο Θορύβου | 57 dB |
| Καλώδιο (Perimeter Wire) | Ναι |
| Μέγιστη Επιφάνεια Κάλυψης | 500 m² |
| Μέγιστη Κλίση Εδάφους | 25 % |
| Μέγιστο Ύψος Κοπής | 45 mm |
| Μήκος Καλωδίου Οριοθέτησης | 150 m |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IPX5 |
| Πλάτος Κοπής | 16 cm |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |