- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1033611
- SKU: 4513970
- EAN: 4006825647778
Δυνατότητες
Το περιστροφικό σφυρί μπαταρίας TE-HD 18/12 Li - Solo της Einhell είναι ένα υψηλής ισχύος μέλος της ευέλικτης οικογένειας Power X-Change. Κάθε επαναφορτιζόμενη μπαταρία Power X-Change μπορεί να συνδυαστεί με οποιαδήποτε άλλη συσκευή της σειράς συστημάτων. Με τις δύο βασικές λειτουργίες του, το περιστροφικό σφυρί μπαταρίας είναι ένα ισχυρό εργαλείο που βοηθά τόσο τους αρχάριους όσο και τους έμπειρους λάτρεις του DIY όταν χρειάζεται να τρυπήσουν το κατάλληλο υλικό, ενώ ο μηχανισμός κρούσης με αέρα κάνει εύκολη δουλειά το τρύπημα σε υλικά όπως το σκυρόδεμα.
Άνεση & Αντοχή
Ένας ισχυρός κινητήρας και ένα στιβαρό μεταλλικό γρανάζι προσφέρουν υψηλή ροπή. Τα ηλεκτρονικά συστήματα ταχύτητας επιτρέπουν την προσαρμογή στο συγκεκριμένο υλικό και τη συγκεκριμένη εφαρμογή, ανεξάρτητα από το επίπεδο ισχύος του περιστροφικού σφυριού. Το τσοκ γενικής χρήσης SDS-plus διαθέτει ημιαυτόματη λειτουργία. Ο εργονομικός σχεδιασμός της λαβής με μαλακή λαβή εξασφαλίζει αξιόπιστο κράτημα ακόμα και όταν γίνεται αισθητή η αντίσταση. Το περιστροφικό σφυρί μπαταρίας διαθέτει επίσης φως LED για βέλτιστο φωτισμό του χώρου εργασίας. Ένας μαγνητικός προσαρμογέας μπιτ για βίδες περιλαμβάνεται στο πλαίσιο της παράδοσης. Αυτό το προϊόν παρέχεται χωρίς μπαταρία και φορτιστή. Αυτά διατίθενται ξεχωριστά, π.χ. ως πρακτικό σετ εκκίνησης Power X-Change.
| Specifications | |
| Volt | 18 V |
| Αριθμός Μπαταριών | 0 |
| Βάρος (Καθαρό) | 1500 gr |
| Βίδωμα/Ξεβίδωμα | Ναι |
| Είδος | Σκαπτικό |
| Ενέργεια Κρούσης | 1,3 Joule |
| Ενσωματωμένο Φως | Όχι |
| Κρούση | Ναι |
| Λιθίου | Όχι |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 1300 rpm |
| Μέγιστος Αριθμός Κρούσεων | 6000 bpm |
| Οδηγός | Όχι |
| Περιστροφικό | Ναι |
| Πνευματικό | Ναι |
| Προστασία Εμπλοκής | Όχι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Όχι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τσιμέντο Ø | 12 mm |
| Τσιμέντο με Ποτηροκορώνες | 78 mm |
| Υποδοχή | SDS - SDS Plus (TE-C) |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |