- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1033613
- SKU: 4513960
- EAN: 4006825647754
Το δραπανοκατσάβιδο της εταιρείας Einhell λειτουργεί με μπαταρία 18 Volt (δεν περιέχεται η μπαταρία και ο φορτιστής). Είναι κατάλληλο τόσο για βίδωμα - ξεβίδωμα, όσο και για άνοιγμα τρύπας. Πιο συγκεκριμένα κάνει διάτρηση σε ξύλο με διάμετρο τρύπας έως 25 χιλιοστά, χάλυβα με διάμετρο τρύπας έως 10 χιλιοστά, τσιμέντο με διάμετρο τρύπας έως 13 χιλιοστά και διάφορα άλλα δομικά υλικά.
Ξεχωρίζει για τη δυνατότητα κρούσης, που προσφέρει υψηλή ισχύ προκειμένου να ολοκληρώνετε εύκολα και γρήγορα ακόμη και τις πιο απαιτητικές εργασίες. Έχει δυνατότητα προσαρμογής της ταχύτητας περιστροφής ανάλογα με την εργασία (βίδωμα χαμηλή ταχύτητα, τρύπημα τοίχου μεγαλύτερη, τρύπημα μπετόν μέγιστη). Η υποδοχή του (τσοκ) μπορεί να δεχτεί τρυπάνια τα οποία έχουν διάμετρο βάσης έως και 13 χιλιοστά.
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| Αριθμός Μπαταριών | 0 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 1600 gr |
| Βάρος (με Μπαταρία Συσκευασίας) | 2000 gr |
| Γωνιακό | Όχι |
| Είδος | Δραπανοκατσάβιδο |
| Εναλλάξιμη Κεφαλή | Όχι |
| Ενσωματωμένο Φως | Όχι |
| Κρουστικό | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Τσοκ | 13 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 2600 rpm |
| Μέγιστος Αριθμός Κρούσεων | 41600 bpm |
| Ξύλο Ø | 25 mm |
| Ρύθμιση Ροπής | Όχι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Τάση | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τσιμέντο Ø | 13 mm |
| Υποδοχή | Ταχείας |
| Χάλυβας Ø | 10 mm |