Einhell TE-AG AXXIO 18/115 Q Τροχός 115mm Μπαταρίας Brushless 18V Solo
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 01033615
- SKU: 4431150
- EAN: 4006825642698
97.08€
Ex Tax: 97.08€
Χαρακτηριστικά
- Χρώμα προϊόντος: Black, Red
- Τύπος μηχανής: Brushless motor
- Ομαλή εκκίνηση: ΝΑΙ
- Μαλακή λαβή: ΝΑΙ
Απόδοση
- Διάμετρος δίσκου άλεσης: 115mm
- Ταχύτητα ρελαντί (μεγ): 8500RPM
Διαχείριση ενέργειας
- Πηγή ισχύος: Battery
Βάρος και διαστάσεις
- Βάρος: 1540g
- Βάρος πακέτου: 1847g
Περιεχόμενο πακέτου
- Φορτιστής μπαταρίας: ΟΧΙ
- Περιλαμβάνεται μπαταρία: ΟΧΙ
| Specifications | |
| Brushless | Ναι |
| Soft Start | Ναι |
| Volt | 18 V |
| Αλλαγή Δίσκου Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Αριθμός Μπαταριών | 0 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 1200 gr |
| Λιθίου | Ναι |
| Με Φρένο | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 115 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 8500 rpm |
| Ρύθμιση Προφυλακτήρα Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |