Einhell TE-CD 18/50 Li BL Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας Brushless 18V 2x2Ah
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 01033625
- SKU: 4513896
- EAN: 4006825649345
167.70€
Ex Tax: 167.70€
Χαρακτηριστικά
- Γεώτρηση: NAI
- Κατσαβίδι: NAI
- Σχεδιασμός προϊόντος: Pistol grip drill
- Ρυθμιζόμενη ταχύτητα: NAI
- Ρυθμιζόμενη ροπή: NAI
- Ενσωματωμένο φως: NAI
Απόδοση
- Πλάτος γνάθου τσοκ (μέγιστο): 13mm
- Αριθμός γραναζιών: 2
- Ταχύτητα ρελαντί (μεγ): 1800RPM
- Ταχύτητα ρελαντί (1η ταχύτητα): 500RPM
- Ταχύτητα ρελαντί (2η ταχύτητα): 1800RPM
- Ρυθμίσεις ροπής: 20
- Μέγιστη ροπή: 50Nm
Διαχείριση ενέργειας
- Πηγή ισχύος: Battery
- Τεχνολογία μπαταρίας: Lithium-Ion (Li-Ion)
- Χωρητικότητα μπαταρίας: 2Ah
- Τάση μπαταρίας: 18V
- Χρόνος φόρτισης: 40 λεπτά
Βάρος και διαστάσεις
- Βάρος: 1560g
- Βάρος πακέτου: 3520g
Περιεχόμενο πακέτου
- Περιλαμβάνεται μπαταρία: NAI
- Αριθμός μπαταριών που περιλαμβάνονται: 2 τεμάχια
- Φορτιστής μπαταρίας: NAI
- Θήκη μεταφοράς: NAI
| Specifications | |
| Ah Δευτερεύουσας Μπαταρίας | 2 Ah |
| Brushless | Ναι |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Βάρος (Καθαρό) | 1140 gr |
| Βάρος (με Μπαταρία Συσκευασίας) | 1560 gr |
| Γωνιακό | Όχι |
| Είδος | Δραπανοκατσάβιδο |
| Εναλλάξιμη Κεφαλή | Όχι |
| Ενσωματωμένο Φως | Ναι |
| Κρουστικό | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Τσοκ | 13 mm |
| Μέγιστη Ροπή | 50 Nm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 1800 rpm |
| Μέγιστος Αριθμός Κρούσεων | - |
| Ρύθμιση Ροπής | Ναι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Όχι |
| Τάση | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Einhell 18V PXC |
| Υποδοχή | Ταχείας |
| Χάλυβας Ø | 13 mm |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2 Ah |