Einhell TC-JS 18Li-Solo Σέγα 18V Solo
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 446081
- SKU: 4321209
- EAN: 4006825640052
39.22€
Ex Tax: 39.22€
Χαρακτηριστικά
- Πάχος λάμας: 0.8-1.6mm
- Ταλάντωση: 20mm
- Αλλαγή λάμας χωρίς χρήση εργαλείων
- Πρόσθετος οδηγός για κοπές ακριβείας
- Διαθέτει λειτουργία αναρρόφησης της σκόνης (συμπεριλαμβάνεται αντάπτορας αναρρόφησης σκόνης)
Δυνατότητες κοπής:
- Μέγιστο βάθος κοπής ξύλου: 70 mm
- Μέγιστο βάθος κοπής πλαστικού: 10 mm
- Μέγιστο βάθος κοπής μετάλλου: 8 mm
| Specifications | |
| Led | Όχι |
| Volt | 18 V |
| Αριθμός Μπαταριών | 0 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 1,62 kg |
| Είδος | Σέγα |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Ναι |
| Λιθίου | Όχι |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 2700 rpm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 8 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 70 mm |
| Μήκος Διαδρομής (Μήκος Παλινδρόμησης) | 20 mm |
| Περιεχόμενα Κιτ | Solo |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Λάμας | T (T-Shank) |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |