- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1033636
- SKU: 4326310
- EAN: 4006825644951
Δυνατότητες
Σπαθοσέγα της εταιρείας Einhell, με λειτουργία μπαταρίας 18V (δεν περιλαμβάνεται). Χρησιμοποιείται για κοπή υλικών όπως το ξύλο, το μέταλλο και το αλουμίνιο με δυνατότητα χρήσης λάμας διαφόρων μεγέθους. Έχει δυνατότητα προσαρμογής της ταχύτητας έως 2500rpm και κινητήρα τεχνολογίας brushless που ενισχύει την αντοχή και την διάρκεια λειτουργίας του εργαλείου. Μπορεί να κόψει ξύλο μέχρι 200mm και μέταλλο μέχρι 12mm.
Εύκολο στη χρήση
Ως μέλος της σειράς Power X-Change από την Einhell, η σπαθόσεγα μπαταρίας Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo προσφέρει ευέλικτες και απεριόριστες επιλογές. Κάθε μπαταρία στη σειρά συστήματος μπορεί να συνδυαστεί με οποιαδήποτε συσκευή PXC. Αυτό το προϊόν διατίθεται χωρίς μπαταρία ή φορτιστή. Για βέλτιστη χρήση, συνιστούμε μπαταρία με απόδοση 2,5 Ah ή μεγαλύτερη.
Άνεση & Λειτουργικότητα
Η λειτουργία κατά των κραδασμών εξασφαλίζει χαμηλούς κραδασμούς κατά τη λειτουργία, ενώ οι μαλακές επιφάνειες πρόσφυσης καθιστούν τη σπαθόσεγα μπαταρίας άνετη στη χρήση και εργονομική στο χειρισμό. Η περιστρεφόμενη κύρια λαβή εξασφαλίζει μέγιστη ευελιξία. Η ρυθμιζόμενη πλάκα επιτρέπει τη βέλτιστη χρήση της λάμας και οι γρήγορες αλλαγές λαμών χωρίς εργαλεία διατηρούν τα πράγματα απλά. Μια υψηλής ποιότητας λάμα για ξύλο από την KWB περιλαμβάνεται στο πεδίο παράδοσης.
| Specifications | |
| Led | Όχι |
| Volt | 18 V |
| Αριθμός Μπαταριών | 0 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 2,71 kg |
| Είδος | Σπαθοσέγα |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Όχι |
| Λιθίου | Όχι |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 2500 rpm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 12 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 200 mm |
| Μήκος Διαδρομής (Μήκος Παλινδρόμησης) | 28 mm |
| Περιεχόμενα Κιτ | Solo |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Λάμας | S |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Ναι |