Einhell Tcvc 18/15 Li Solo Επαναφορτιζόμενη Σκούπα Υγρών / Στερεών Χωρίς Φορτιστή και Μπαταρία με Πλαστικό Κάδο 15lt
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1033690
- SKU: 2347145
- EAN: 4006825652086
60.88€
Ex Tax: 60.88€
Σχέδιο: Τύπος Drum vacuum
Τύπος καθαρισμού: Dry & Wet
Τύπος κάδου σκόνης: Dust bag
Χρώμα προϊόντος: Μαύρο, Κόκκινο
Υλικό σωλήνα: Πλαστικό
Ασύρματα: Όχι
Απόδοση: Ορθή χρήση στο σπίτι
| Specifications | |
| Solo | Ναι |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 3,2 kg |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Επίπεδα Θορύβου (Max) | 72 dB |
| Κωδικός Προϊόντος | 2347145 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χωρητικότητα Κάδου | 15 lt |