Einhell TE-RH 32 4F Kit Κρουστικό Σκαπτικό Πιστολέτο Ρεύματος 1250W με Υποδοχή SDS Plus
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 460195
- SKU: 4257944
- EAN: 4006825650419
146.17€
Ex Tax: 146.17€
- Τάση ρεύματος: 220 - 240V ~ 50 Hz
- Ισχύς / Ταχύτητες: 1250 W
- Στροφές χωρίς φορτίο: 0-850 min-1
- Κρούσεις: 0-4100 min-1
- Ισχύς κρούσης: 5.0 Joule
- Υποδοχή: SDS-Plus
- Διάμετρος τρυπήματος σε μπετόν: Ø 32 mm
| Specifications | |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Βάρος (Καθαρό) | 5050 gr |
| Βίδωμα/Ξεβίδωμα | Όχι |
| Είδος | Σκαπτικό |
| Ενέργεια Κρούσης | 5 Joule |
| Ενσωματωμένο Φως | Όχι |
| Ισχύς | 1250 W |
| Κρούση | Ναι |
| Λιθίου | Όχι |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 850 rpm |
| Μέγιστος Αριθμός Κρούσεων | 4100 bpm |
| Οδηγός | Ναι |
| Περιστροφικό | Ναι |
| Πνευματικό | Ναι |
| Προστασία Εμπλοκής | Όχι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τσιμέντο Ø | 32 mm |
| Υποδοχή | SDS - SDS Plus (TE-C) |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |