- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1033693
- SKU: 4258621
- EAN: 4006825616712
Κρουστικό Δράπανο Einhell TC-ID 550 E 550W
Το κρουστικό δράπανο TC-ID 550 E 550W χρησιμοποιείται για βίδωμα–ξεβίδωμα και για διάτρηση δομικών υλικών. Η υψηλή ισχύ κρούσης που διαθέτει μπορεί να καλύψει τις ανάγκες και των πιο απαιτητικών εργασιών.
Εργονομικός και Πρακτικός Σχεδιασμός
Η εργονομική λαβή Soft–Grip, θα κάνει το συγκεκριμένο κρουστικό δράπανο αγαπημένη σου επιλογή, αφού θα σου χαρίσει άνεση σε κάθε εργασία. Παράλληλα, σου δίνει την δυνατότητα για να την ρυθμίσεις, ανάλογα με την ανάγκη σου.
Επιλογή Ταχύτητας
Μπορείς να ελέγξεις εύκολα και γρήγορα τη ταχύτητα που επιθυμείς με το μοχλό ταχύτητας. Η ηλεκτρονική ρύθμιση στροφών με προεπιλογή ταχύτητας θα σε διευκολύνουν με τη διάτρηση σε εύθραυστα ή μαλακά υλικά, όπως πλακάκια ή αφρομπετόν.
| Specifications | |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος | 1970 gr |
| Βίδωμα/Ξεβίδωμα | Ναι |
| Γωνιακό | Όχι |
| Ισχύς | 550 W |
| Κρουστικό | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Υποδοχής | 13 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 2800 rpm |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Ξύλο Ø | 25 mm |
| Οδηγός Βάθους | Ναι |
| Πρόσθετα Αξεσουάρ | - |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Τοιχοποιία Ø | - |
| Τσιμέντο Ø | 13 mm |
| Υποδοχή | Ταχείας |
| Χάλυβας Ø | 10 mm |