Einhell TE-AG 125/1010 CE Q Τροχός 125mm Ρεύματος 1010W με Ρύθμιση Στροφών
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1033695
- SKU: 4430890
- EAN: 4006825644227
70.56€
Ex Tax: 70.56€
Γωνιακός Τροχός με ρυθμιζόμενη ταχύτητα Einhell TE-AG 125/1010 CE Q.
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| Soft Start | Όχι |
| Αλλαγή Δίσκου Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 2000 gr |
| Ισχύς | 1010 W |
| Λιθίου | Όχι |
| Με Φρένο | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 12000 rpm |
| Ρύθμιση Προφυλακτήρα Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |