Einhell TE-AG 115/600 Τροχός 115mm Ρεύματος 600W
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 01033696
- SKU: 4430855
- EAN: 4006825593402
40.29€
Ex Tax: 40.29€
Χαρακτηριστικά:
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρο, Κόκκινο, Ασημί
- Διάμετρος δίσκου άλεσης: 115mm
- Ταχύτητα ρελαντί (μεγ): 12000RPM
- Πηγή ισχύος: AC
- Ισχύς εισόδου: 720W
- Τάση εισόδου AC: 230V
- Συχνότητα εισόδου AC: 50Hz
- Βάρος: 2440g
- Αριθμός δίσκων τριβής: 1
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| Soft Start | Όχι |
| Αλλαγή Δίσκου Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 1880 gr |
| Ισχύς | 600 W |
| Λιθίου | Όχι |
| Με Φρένο | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 115 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 12000 rpm |
| Μήκος Καλωδίου | 3 m |
| Ρύθμιση Προφυλακτήρα Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |