Einhell TC-CS 89 Βυθιζόμενο Δισκοπρίονο 600W
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1033699
- SKU: 4331030
- EAN: 4006825646054
96.80€
Ex Tax: 96.80€
Χαρακτηριστικά
- Κατάλληλο για υλικά: Wood
- Χρώμα προϊόντος: Black, Red, Silver
- Φυσητήρας σκόνης: ΝΑΙ
- Θύρα εξαγωγής σκόνης: ΝΑΙ
- Κλείδωμα άξονα: ΝΑΙ
- Κλάση προστασίας: II
- Αλλαγή λεπίδας χωρίς εργαλεία: ΝΑΙ
Απόδοση
- Διάμετρος λεπίδας: 89mm
- Ταχύτητα ρελαντί (μεγ): 7200RPM
- Βάθος κοπής (90º): 27mm
- Άνοιγμα λεπίδας: 10mm
- Επίπεδο κραδασμών (κοπή ξύλου): 4.54m/s²
- Αβεβαιότητα επιπέδου κραδασμών (κοπή ξύλου): 1.5m/s²
- Επίπεδο ηχητικής ισχύος: 105dB
- Στάθμη ηχητικής πίεσης: 94dB
- Αβεβαιότητα στάθμης ήχου: 3dB
Διαχείριση ενέργειας
- Πηγή ισχύος: AC
- Ισχύς εισόδου: 600W
- Τάση εισόδου AC: 220 - 240V
- Συχνότητα εισόδου AC: 50Hz
Βάρος και διαστάσεις
- Βάρος: 1980g
- Πλάτος συσκευασίας: 226mm
- Βάθος συσκευασίας: 458mm
- Ύψος συσκευασίας: 140mm
- Βάρος πακέτου: 3350g
Περιεχόμενο πακέτου
- Περιλαμβάνεται αλυσοπρίονο: ΝΑΙ
- Αριθμός λεπίδων πριονιού: 3
| Specifications | |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 1,98 kg |
| Βυθιζόμενο | Ναι |
| Διάμετρος Οπής Πριονόδισκου | 10 mm |
| Διάμετρος Πριονόδισκου | 89 mm |
| Ισχύς | 600 W |
| Λιθίου | Όχι |
| Μέγ. δυνατότητα κοπής σε ξύλο (45°) | - |
| Μέγ. δυνατότητα κοπής σε ξύλο (90°) | 27 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 7200 rpm |
| Μήκος Καλωδίου | - |
| Οδηγός | Ναι |
| Ράγα | Όχι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |