Einhell TC-JS 80/1 Σέγα 550W
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1033703
- SKU: 4321145
- EAN: 4006825619737
46.63€
Ex Tax: 46.63€
Χαρακτηριστικά
- Ηλεκτρονική ρύθμιση ταχύτητας
- 4 ρυθμίσεων για ακριβείς και γρήγορες κοπές
- Υποδοχή αναρρόφησης σκόνης
- Εύκολη αλλαγή λάμας χωρίς τη χρήση εργαλείων
- Εργονομική λαβή Softgrip για άνετη λειτουργία
Δυνατότητες κοπής:
- Μέγιστο βάθος κοπής ξύλου: 80mm
- Μέγιστο βάθος κοπής πλαστικού: 20mm
- Μέγιστο βάθος κοπής μετάλλου: 10mm
| Specifications | |
| Led | Όχι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Βάρος (Καθαρό) | 1,8 kg |
| Είδος | Σέγα |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Ναι |
| Ισχύς | 550 W |
| Λιθίου | Όχι |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 3000 rpm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 8 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 80 mm |
| Μήκος Διαδρομής (Μήκος Παλινδρόμησης) | 20 mm |
| Περιεχόμενα Κιτ | Solo |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Ναι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τύπος Λάμας | T (T-Shank) |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |