Einhell Tevc 2025 Sacl Σκούπα Υγρών / Στερεών 2200W με Ανοξείδωτο Κάδο 25lt
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1033882
- SKU: 2342460
- EAN: 4006825651799
167.47€
Ex Tax: 167.47€
Διαχείρηση ενέργειας
- Μέγιστη ισχύς εισόδου: 2200W
- Τάση εισόδου: AC 220 - 240V
- Συχνότητα εισόδου: AC 50 / 60Hz
Σχέδιο
- Τύπος: Drum vacuum
- Τύπος καθαρισμού: Dry & Wet
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρο, Κόκκινο, Ασημί
- Υλικό δοχείου: Ανοξείδωτο χάλυβα
- Υλικό του σωλήνα: Ανοξείδωτος χάλυβας
- Μήκος σωλήνα: 3m
- Υλικό σωλήνα: Πλαστικό
Απόδοση
- Φίλτρο αέρος εισρόφησης: HEPA
- Μέθοδος διαχωρισμού ρύπων: Filtering
- Ορθή χρήση: Home
Εργονομία
- Μήκος καλωδίου: 5m
- Βάρος: 6900g
- Πλάτος συσκευασίας: 460mm
- Βάθος συσκευασίας: 398mm
- Ύψος συσκευασίας: 558mm
- Βάρος πακέτου: 11550g
Περιεχόμενο πακέτου
- Εργαλείο σχισμής: ΝΑΙ
- Αριθμός ακροφυσίων: 1
- Περιλαμβάνεται ακροφύσιο: ΝΑΙ
| Specifications | |
| Solo | Όχι |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 6,9 kg |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Επίπεδα Θορύβου (Max) | 72 dB |
| Ισχύς | 2200 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 2342460 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Υλικό Κάδου | Inox |
| Φίλτρο HEPA | Ναι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χωρητικότητα Κάδου | 25 lt |